Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
27 postów 77 komentarzy

Moje komentarze

 • @Tenbez 13:59:25
  Poprawiony link http://wlascicielepolski.pl/mapa/
  Polska uber alles, głupcy!
 • @Skanderbeg 13:27:20
  Mapa tylko jednej korporacji i to wiem, że nie cała.
  http://wlascicielepolski.pl/mapa/index.html.
  Pracujesz dla jednej odnogi i już nie dostaniesz pracy w reszcie odnóg. Przerażające bo jesteś już trupem. Bo prawo zabranie Ci łowić, polować i sadzić bez zezwolenia.
  Jak to napisane w apokalipsie bez znaku na czole lub ramieniu już nic nie kupisz. Możemy tu pisać już tej kuli nie zatrzymamy. Za późno już większość ludzi już jest odpowiedni sformatowana na trybik korporacyjne. Bardzo chce się mylić w tym względzie.
  Polska uber alles, głupcy!
 • @SpiritoLibero 13:04:15
  Dziękuję.
  Polska uber alles, głupcy!
 • @Skanderbeg 12:35:52
  Na początek kawał angielski o Polakach na rozluźnienie atmosfery. Jeden z bardziej uczciwych. "Bóg stworzył świat w 7 dni, gdyby był Polakiem zrobił by to w 4 dni."
  Co do emigracji. Jestem w UK 8 lat i imigrowałem bo nie miałem możliwości zarobienia na chleb. Mimo skończonych dwóch uczelni i że moje nazwisko pada w pracach magisterskich o logistyce co jakiś czas. W Polsce się czułem jak na obcej ziemi i tak samo czuje się w UK. Jedyna róznica to że tu mam szanse zarobić na chleb.
  Tu w UK dane mi było wrócić do wiary Katolickiej i mamy wspólnotę przy kościele. Po kilku latach jak człowiek tak osiądzie i się uspokoi na emigracji zaczyna zauważać, że nie ma tu nic dobrego tak naprawdę i czuje pustkę. Tu mam inną relacje z Kościołem Katolickim. To co nam stworzono w Polsce z mienia nas Polaków w bardzo złym kierunku. Co gorsza w tym kierunku co już zmienili społeczności na zachodzie. Człowiek stał się rzeczą według filozofii Fordyzmu i Tayloryzmu. Mi jako człowiekowi trudno się odnaleźć w byciu trybikiem bez szacunku do drugiego trybika. Nie można mówić o Polsce nie rozumiejąc, że mam zmierzch Państw i w to miejsce wchodzą korporacje. Państwa i rządy stają się fikcją utrzymywaną dla mas przez korporacja.
  Polska uber alles, głupcy!
 • @SpiritoLibero 12:46:17
  Może coś więcje wtedy o Gali i Galilejczykach. Bo co znalazłme tylko -
  Juda Galilejczyk albo Juda z Gamali (I wieku p.n.e./I wieku) – współzałożyciel stronnictwa zelotów. Jego rodzinne miasto znajdowało się na Wzgórzach Golan. Dałbyś mi argumenty gdym mam kłutnie z żoną a tych żydów.
  Polska uber alles, głupcy!
 • @SpiritoLibero 12:19:05
  Mam pytanie. To jakiej był narodowości Jezus, oprócztego że był synem Bożym? Może nie miał narodowści. Bo gdzie bym się nie ruszył to łysze, że był żydem. Nawet moja żona katoliczka uważa żydów za naród wybrany pod specjalną opieką Boga. Przykro mi, ale nie ma za wiele czasu by dokształcać się w tej kwestii. Jedynie wiem że żydzi większości nienawidzą Jezusa. Po rozmowach z tymi ortodoksami żydowskimi. Jak z nimi rozmawiałem.
  Polska uber alles, głupcy!
 • Polska
  Kraj , w którym wiekszość bezrobotnych ma lepsze wykształcenie, niż ludzie w rządzie. Dlatego nasz rząd nic dobrego nie wymyśli.
  Tragedia długotrwałego bezrobocia
 • @fan-wolności 17:31:50
  Człowiek jest zwierzęciem stadnym. Za każdym razy tworzy społeczności. Tak samo jak mrówki według pewnego schematu. Tylko w czasie naszej ewolucji następila przemiana ukierukowania obrany stada na wyrzynanie się w stadzie przez stworzenie odpowiednich warunków.
  Obecnie żyjemy komunizmie korporacyjnym nazywanym kapitalizmem. Ale zmienianie znaczeń słów już jest bardzo zawansowane w obecnych czasach.

  http://www.youtube.com/watch?v=RPdXJmKBX3g&feature=youtu.be
  Epitafium współczesnego człowieka
 • Puzle ukladaja sie w całosc pomału
  Pracuje w logistyce i w łańcuchu dostaw głównie w korporacjach. Duże firmy posiadają takie systemy komputerowe i bazy danych, że tylko brak wiedzy w tych firmach jak wykorzystać te zasoby jeszcze chroni drobny handel.
  Ale chyba z braku tej wiedzy wykorzystują prawo by wykańczać drobny handel. Pamiętam jak w Warszawie mogłem kupić owoce od okolicznych rolników na ulicy. Już tego nie ma.
  Obecnie mieszkam w UK . Odwiedzam sklepik z warzywami i owocami. Pracują tam Panie chyba po osiemdziesiątce i też ledwo ciągnie sklepik. Jestem najlepszym klientem w tym sklepie wydając jakieś 100 złotych na tydzień lub rzadziej. W UK ciągle istnieją małe sklepy, ale społeczność broni się przed tym sieciami jak mogą. Ale już Tesco wchodzi w najmniejszą szczelinę wykańczając te sklepiki w mojej okolicy otworzono chyba 3 nowe małe Tesco. Jedna korporacja której nie mogę podać nazwy - zwiększa co roku sprzedaż swojego produktu. Zaś wchodząc do supermarketu masz wybór pomiędzy marką sieci i tą firmę. Tracimy wybór, tracimy wolność.
  Nie ma Polskich produktów i nie ma Polskich sklepów. Ostatnio odwiedziłem Galerie Mokotów i nie mogłem znaleźć w jednym sklepie ceny w złotówkach tylko w Funtach i Euro na produkcie. Czegoś takiego nie widziałem w UK. To dla mnie pełna oznak, że Polska jest okupowana.
  To się dziej całej Europie im więcej klasy średniej w danym kraju te zmiany zachodzą wolniej. W Polsce te zmiany idą bardzo szybko bo nie mamy klasy średniej i nie pozwala się jej wytworzyć.
  Jedynie małe miejscowości mają swoje targowiska, gdzie można jeszcze kupić produkty z okolicy. Ale też już to się zmienia bo sprzedawcy kupują w hurtowni w dużym mieście co jest bezsensowne.
  Nie wiem dlaczego rolnicy, sadownicy nie potrafią się skonsolidować i dostarczać na okoliczny rynek swoje produkty, ale idą do hurtowni.
  Brak wiedzy, zapędzenie za pieniądzem, brak czasu na myślenie i uczenie się. W UK jak masz prace blisko swojego domu to masz szczęście. Zwykle trzeba spędzić najmniej 30 minut w samochodzie.
  Ostatnio byłem na rekolekcjach i osoba prowadząca powiedziała, że tak dużo ludzi narzeka na zmęczenie. Ale tak się tworzy warunki dla społeczności, że nie ma szans na odpoczynek. Kiedyś ojciec pracował i był wstanie utrzymać żonę i dzieci. Teraz pracują obydwoje i ledwo wiążą koniec z końcem, a dziadki opiekują się wnukami. Tak jest w UK i w Polsce.
  Ostatnio widziałem okładkę w UK z tytułem "Anglicy są przepracowani wynikiem pod śrubowanej wydajności" czy coś w tym stylu. Jak dla mnie Anglicy więcej nie pracują niż Polacy.
  Może ten wpis nie jest spójny. Ale podsumowując - zabierają nam wybór, zabierają nam czas na przemyślenia a na koniec wolność na zabiorą. Ale w tym zapędzeniu mało komu uda się obudzić z tego matrix-a. Jedynie interwencja Boga jest wstanie zatrzymać ten pęd do globalnego niewolnictwa.
  WOLNY RYNEK SPOŻYWCZY W POLSCE ?...TO JUŻ UTOPIA...
 • @Marek Lipski 17:45:27
  Masz racje i do tego potrafimy się zabijać by tylko się stać takim niewolnikiem.
  Wyzysk nasz powszedni (i konieczny). Miliony Polaków pracują za 4-5 zł za godzinę. "To determinacja, a nie głupota"
 • @Konwent Narodowy 10:29:40
  Ja jestem rocznik 73. Nie wiem jak rozróżnić Żyda od Polaka. A bardzo bym chciał. Jedynie chyba po jego zachowaniu. Wielu z moich znajomych nie rozumie problemu, gdyż są zagonienie za chlebem powszednim.
  W UK tak samo się robi. Agencje znajdują pracę ludziom tak około 1 godzinny jazdy od domu. Potem człowiek nie ma już siły ni czasu zajmować się dziećmi które siedzą za komputerami całymi dniami. No i jak taki młody człowiek tego nie robi uznawany jest za odmieńca. Jest jeszcze wiele aspektów, które nasz naród usypiają i pozbawiają sił do zrobienia porządku w Polsce. Ja nie chodzę na wybory od Kwaśniewskiego bo nie widzę nikogo na ktroego mógłbym głosować.
  Ale już Żydzi zjeżdżają do naszego kraju i oni chodzą na wybory. Wybierając nam władze okupacyjne.
  Kto z polskich polityków oddał Ukrainie Lwów po 1989 roku, a Litwie Wilno ?
 • Coś w tym jest
  Zachód i reszta na I... robi swoje. Dobrze by było znać przyczynę a nie skutek tych działań. Z drugiej strony władze Rosyjskie mają do nas stosunke jak do kundla.

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ykth10G8q5s
  Ignacy Nowopolski: Święto i Marsz Niepodległości AD 2013
 • @Rebeliantka 13:14:20
  Dzięki za film. Trochę go przeleciałem i naprawdę nie rozumiem jak można było podpalić tam budkę pod tą ambasadą, gdy tam było tyle policjantów w czasie marszu. Z filmu wynika, że to nie ludzie z marszu ją podpalili.
  PILNE! 11.11.2013 Marsz Niepodległości - złożenie wieńców przez Narodowców pod pomnikiem Romana Dmowskiego. Fotoreportaż
 • @Eugeniusz Sendecki 00:33:17
  A czy brane jest pod uwagę wyłączenie sieci telefonicznej, atak na system przez hakarów itd? By te filmy nie trafiły do internet. Ogólnie pomysł świetnt.
  Quo Vadis Polsko?
 • @Maciej Piotr Synak 23:43:36
  Widzisz. Jak mało wiem. A co mówić o takim zwykłym młodym Polaków który pracuje dla korporacji. Dziękuje za linka.
  Polska jak pionek w grze mocarstw?
 • @zbigniew1108 17:49:54
  Co do Indii. Indie należą do Brytyjska Wspólnota Narodów http://pl.wikipedia.org/wiki/Wsp%C3%B3lnota_Narod%C3%B3w.
  To już wiele mówi.
  Pół godziny nie można omówić wszystkich zmiennych i krajów. Dla mnie tu omówiono większość tematów związanych z naszym krajem. Co mnie najbardziej interesuje.
  Polska jak pionek w grze mocarstw?
 • @zbigniew1108 17:49:54
  Zbigniew masz racje, że moja konstatacja jest za dużym skrótem. Nie mamy wolności, ale mamy niepodległość jeszcze. Gdyż jeszcze obce wojska nie kręcą się po naszych ulicach. A może trzeba powiedzieć mamy wolność a nie mamy niepodległości w tym momencie. Można się pogubić. Nie mamy niepodległości bo nie czujemy się jak we własnym kraju. Mamy wolność, gdyż możemy wyjechać z tego kraju by lepiej żyć.
  Niech każdy osądzi to według własnego rozeznania - czy jeszcze mamy wolność, czy mamy niepodległość?
  Z drugiej strony wielu ciągle wierzy, że w 89 odzyskaliśmy niepodległość, a nie zmieniliśmy Pana. Który nas wykorzystał i teraz odda Rosji i Niemcom bez mrugnięcia okiem.
  Sprawa referendum o 6-latkach mówi całą prawdę o stanie naszej demokracji. Żal mi tych dzieci z wiosek.
  Polska jak pionek w grze mocarstw?
 • @adevo 01:22:07
  @adevo MASZ CAŁKOWITĄ RACJE to niebezpieczny artykuł.
  Mam wrażenie, że ktoś chce zwiększyć sprzedaż cytryn w Polsce lub podnieś ich cenę. Pełno kopi tego artykuł w Internecie ale brak informacji jaka firma robiła badania lub strony źródłowej. Robienie wody z mózgu Polakom. Całkowicie przypomina to marketing partyzancki.
  MAGIA Cytryny – 10 000 x lepsza niż chemioterapia?
 • No może coś w tym jest
  Jedyny znany mi producent filtrów do wody dla domowych gospodarstw Brita w Europie. Nie dziwne?
  Woda zdrowia doda - szczególnie taka z kranu
 • @Mind Service 23:52:53
  //- jeżeli masz na myśli jakąś formę manipulacji czy zniewolenia to chętnie przeczytam coś więcej na ten temat. //

  Przykład manipulacji w UK. Była rozmowa w radiu na temat emigracji i dlaczego tyle Polaków jest w UK. Zadzwoniłem i zacząłem wyjaśniać. dlaczego jesteśmy w UK. Gdyż nam fabryki pozamykali i że życie na kartach kredytowych nie jest dobrym wyjściem. Pani z radia nie dała mi skończyć moje wypowiedzi. Ciągle się wtrącając z pytaniami na które i tak bym odpowiedział. W końcu zostałem zdjęty z anteny.

  //- no i o tym wspieraniu się Polaków na emigracji - czy możesz obalić to powszechne przekonanie, że Polak Polakowi na emigracji prędzej zaszkodzi niż pomoże? Bo to by mogło znaczyć, że nie warunki życia w Polsce wpływają na postawy Polaków a to co mają w sobie, może w genach?//

  Polacy potrafią się wspierać na emigracji, ale Ci co naprawdę rozumieją Ewangelię. Też ma już młode pokolenie inaczej poukładane w głowie.
  Rozumie, że współpraca wzbogaca. Ja sam jestem człowiekiem, który innym Polakom pomagam. Nocowałem kuriera bo mu samochód zatrzymali mu na granicy. Pomogłem zdobyć kwalifikacje do pracy innemu itd.
  Zaś podany przykład z szefem zdarzył się w Polsce. Mój był szef miał dużo lęków po przejściach z swoim byłym szefem w innym koncernie w Polsce, który nie był Polakiem. Ale taka prawda. Im dalej od głównej kwatery firmy tym większe szumowiny siedzą na stanowiskach kierowniczych. Oczywiście nie jest to reguła, ale większości przypadków tak jest. Po za tym zarabiają pensje zachodnie w naszym kraju.

  Sądzę, że pokolenie które zaczęło pracę w komunie. Kiedy najtrudniej było zdobyć dobra materialne. Są najbardziej obciążeni jak nazywam "Syndromem hieny". Ale faktem jest, że jak nie da się wystarczająco pieniędzy zarobić człowiekowi w pracy, do tego ograniczony się dostęp do pracy. Tworzy się hienę. Z resztą media też mają w tym udział. Przykładowo w UK w ofertach pracy podaje się płacę w Polsce nie. Powód bo będą konflikty społeczne. A ja uważam, że Ci co są na stołkach się boją, choć to też może wywołać konflikt społeczny. Ale podobno to związki zawodowe to zablokowały.
  Krótka charakterystyka Narodu Polskiego

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031