Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
27 postów 77 komentarzy

Moje komentarze

 • @Mind Service 19:18:53
  Mogę powiedzieć tylko o Anglikach i Amerykanach.
  - Od najmłodszych lat dzieciom jest wpajane poczucie własnej wartości. A u nas dziecko w szkole jest traktowane jak. Ciągle od małego wpaja się nam że jesteśmy źli, nienormalni itd. Tylko pokolenie między wojenne było wychowane w standardach jakie są w UK.

  - Następna sprawa uczenie dzieci mówienia, wyrażania swoich myśli i dyskusji na poziomie.

  - Uczenie praktyczne a nie encyklopedyczne młodzieży.

  - Wyciszanie spraw nie przyjemnych, czyli cenzura. Oczywiście nie jeżeli chodzi o emigrantów i czarnych. Nie ma w takim yahoo.co.uk na głównej stronie jak na wp.pl kobiecych ciał ubranych w majtki tylko itd.

  - Następna sprawa. Stabilność władzy i prawa. Może być nie najlepsze i z wadami ale jest stabilne, więc można raz się nauczyć w nim poruszać.

  - Ostatnia rzecz. Najniższe dochody plus wsparcie Państwa wystarcza na względnie normalne życie.

  Ale w UK też społeczność podlega destrukcji. Ale nie jest tak zdewastowana jak w Polsce. Ludzie się komunikują i obgadują wszystko co dzieje się w danej społeczności.

  PS. Jak powiedziałem mojemu Polskiemu szefowi, że jako Polacy powinniśmy się wspierać w zachodniej korporacji. Powiedział, że na to jeszcze nie przyszedł czas. Tak o to jesteśmy emigrantami we własnym kraju. Wszystkie wyższe stanowiska w korporacjach zajęte są przez obco krajowców głównie a my mamy szklany sufit.
  Krótka charakterystyka Narodu Polskiego
 • Jak dal mnie wszytko kupy się trzyma
  Zobaczcie inflacje w UK. UK ma gospodarkę opartą na usługach bankowych.
  http://www.elevationnetworks.org/uk-inflation-rises-impacting-university-students/
  Proszę zobaczyć wykres inflacji w UK. W 2009 doszło do deflacji.
  Czas rezlizacji zysku przez banki.
  2010 dodruk pieniądza by załatać lukę.

  Obecnie zrost inflacji w UK od czerwca 2012 do kwsietnia 2013. Luty i Marzec 2013 następuje stagnacja na rynku w UK. Wynikająca z płatności podatkowych i struktury rynku pracy, gdzie duża ilość pracowników pracuje na samo zatrudnieniu.
  Dokładnie to co napisalem w swoim artykule. http://tenbez.nowyekran.pl/post/91202,czy-to-na-pewno-jest-kryzys
  Tylko z innego ujęcia.
  NAF - grabarzem systemu rezerwy cząstkowej
 • @marco 09:02:05
  Przepraszam wcześniejsza odpowiedź była do Ultima Thule.
  Co do twoje wypowiedzi. Ogranicz dostęp do pieniędzy i do pracy. Zrobisz z ludzi hieny.
  Czy to na pewno jest kryzys?
 • @Ultima Thule 09:56:52
  Witaj,

  Każdy naród tworzy swoje rozwiązania. Ja Ci podałem przykłady. Jak poszukasz w internecie możesz trafić na twórców. Dla mnie wykazujesz lenistwo i chcesz mieć wszytko podane na tacy.
  Jak założysz, że pieniądz jest informacją. To zaczniesz widzieć świat inaczej.
  Co do nie do końca jasnych odpowiedzi. Mogę Ci rozwinąć temat jak podasz o jakie odpowiedzi Ci chodzi.
  Czy to na pewno jest kryzys?
 • @marco 09:02:05
  Dziękuję za komentarz. W końcu krytyczny komentarz.

  Odp 1. Proszę sobie odpowiedzieć jakie dobra człowiek potrzebuje najpierw. Samochód nie, może telewizor LCD też nie. Podstawowym dobrem dla człowieka jest żywność, woda i dach nad głową czyli schronienie.
  To są pierwsze dobra które uruchamiają przepływy dóbr pomiędzy ludźmi. Dlatego rolnik.


  Odp 2. Bitcoin to jakiś pomysł. Nie była calem tego artykuł ocena tego pomysłu. Nie chodzi też by używać dane konkretne rozwiązanie. Ale tworzyć systemy, które mogą zastąpić pieniądz, gdy banki blokują przepływ pieniądza. Przedstawiłem przecież też Funt Bristolski .

  Odp 3. To proszę mi wyjaśnić jak to jest taka oczywistość. Wpływ na firmę zaburzenia przepływu materiałowego albo przepływu informacji. Dlaczego ciągle w biznesie jest mowa o procesie. W tej teorii nie chodzi o oczywistą oczywistość, ale o ukierunkowania działań firmy.
  Że jest coś więcej niż cel jako zysk, ale istniej coś jak stabilność przepływów a firma ma na to wpływ i powinna brać odpowiedzialność za to.

  Odp 5. Zgadza się, że obowiązująca obecnie definicja lichwy jest nie adekwatna. Wypadaj ją tu zacytować. Lichwa – forma wyzysku dłużnika przez wierzyciela, charakterystyczna dla niekapitalistycznej i nierozwiniętej kapitalistycznej gospodarki pieniężnej, polegająca na pobieraniu wygórowanych, nadmiernych procentów za pożyczone pieniądze.
  Jak to się ma do kart kredytowych, gdzie widziałem 50% oprocentowania w stosunku rocznym.
  Teraz wróćmy. Nie znam historii w tym obszarze. To co tu przedstawię są moje domysły i konfabulacje.
  Kiedyś przyszedł skarbnik do Pan( króla) i powiedział do niego. Panie masz tak dużo złota (pieniędzy) za to że je komuś pożyczasz i dbasz że ma stała wartość powinieneś dostać zapłatę. W postaci procenta. No tak ale to jest lichwa. O Panie masz prawo ustalania prawa. Ustal, że pewien procent nie jest lichwą, a prawnym obowiązkiem zapłaty za jego użytkowanie i dbanie był jego wartość była stał. Kazanie Jezusa na wzgórzu.

  Odp 6. Zmień społeczność w której żyjesz. Weź tylko swój pieniądz i pojedź na pustynie.
  Spotkaj nomada poproś go o wodę i daj mu w zamian ten pieniądz. Ciekaw czy dostaniesz wodę.
  Pieniądz nie jest dobrem jest informacją o dobrze jakie wytworzyłeś. A to co mówisz zostało wprasowane w twoją głowę. Jest to kawałek panieru w obecnej chwili który nie ma nawet pokrycia w złocie. Jak było do czasów I wojny światowej. Kiedyś mogłeś pójść do baku i powiedzieć, że chcesz go wymienić na złoto tak jak jest nami zapisane.
  „Za pieniądz możesz płacić nie tylko pieniądzem, ale dowolnym innym towarem.” Zgadza się ale nie bankowi. Bank chce od Ciebie pieniędzy. Ewentualnie zapłacisz swoim majątkiem po zaniżonej wartość tego majątku. Czyli Ty zapłaciłeś 100 000 zł, a Bank przychodzi i mówi, że to warte tylko 50 000 zł. Tu chodziło o stosunki z bankiem a nie z drugą firmą.  Odp 7 i 8. To proponujesz rewolucje. Poleje się krew. Ja wole inne rozwiązania jak wymiennik prawnego pieniądza. Ale w tym problem, że nie tylko ja będę używał tego wymiennika, ale większa grupa osób z danego regionu. By co najmniej obrót podstawowymi dobrami jak żywność był objęty zmienikiem . By ten wymiennik nie opuszczał regionu i był ujemnie oprocentowany.
  Dobra , które proponujesz są zbyt rzadkie by można było je stosować by gospodarka rozwijała się w tempie jak przez ostanie 100 lat.
  Czy to na pewno jest kryzys?
 • @ninanonimowa 01:13:07
  Jak/Gdzie znaleźć wcześniejszą wersje?
  ISKRA z Polski
 • posłuchajcie tego
  http://www.youtube.com/watch?v=EI7g3kcwbR4&feature=endscreen&NR=1
  ISKRA z Polski
 • Moje doświadczenia
  Wszystko co tu pisze sam na sobie sprawdziłem.
  Piołun jest świetny na grzybice. Jedna szklanka naparu dziennie. Ale pic tak by napar nie dotknął części język z receptorami gorzkiego. Bo się nie wypije tego.
  Do tego pieprz cayenne. Jedna mała płaska łyżka na kromkę chleba z masłem i pieprz pokryci masłem. Wtedy nie będzie piec.
  Doszło do tego, że mnie odrzuca od słodkiego. Nawet z miodem ma problem. Nawet czuje, że za dużo słodkiego zjadłem i wtedy tylko herbata z piołunu.
  Grzybica ogólnoustrojowa - poważny problem
 • @Marek Lipski 12:45:58
  Warto posłuchać tego http://www.4shared.com/folder/c4LMi1Kq/Judeopolonia.html
  Jak wśród młodzieży budować świadomość narodową?
 • Uczyć historii
  http://www.4shared.com/mp3/g__iDDMm/Czytanka-Leszek_Szczesniak-Jud.html
  Jak wśród młodzieży budować świadomość narodową?
 • Jak ktoś się pyta dla czego nie lubie Żydów
  Niech posłucha co ma na temat do powiedzenia historyk. Tego co robili w naszym kraju Żydzi. Mamy 80% naszej historii zakopaną a reszta odpowiednio zmieniona.
  http://www.4shared.com/folder/c4LMi1Kq/Judeopolonia.html
  Żydzi to naród który szuka swojego miejsca na tej ziemi. Ze względu na to, że wszytko już jest zajęte co lepsze. Oni muszą zabrać komuś ich kraj. Tak jak to robią teraz w Palestynie. Były i są dwie koncepcje. Palestyna i Judeland w Polsce. W Polsce stosuje inną taktykę. Nauczeni przykładem Palestyny. Ich myślenie jako narodu pojawiło się dopiero w 19 wieku do tej pory byli jak np. odłam wiary katolickiej. Gdzie inne narody od 1000 lat budowały swoją tożsamość.
  Jedno co ich różni. To bezwzględność w dążeniu do celu.
  Dyskusja - czy liberalizm jest koszerny.
 • A ja nadal się boje
  Mamy dwójkę dzieci. Problemy ze stałą pracą. Jako odpowiedzialni za powierzone nam zdanie jako ojcu i matce. Boimy się podjąć decyzje by mieć więcej dzieci. Choć tego gdzieś głęboko pragniemy. Nie stać nas by swoje dzieci poddać traumie biedy. Czym my źle rozumiemy powierzone przez Boga nam zadanie?
  Boże, który wszystko znasz.
 • A ci głupcy w UE i USA mają waire, że to wyprostują
  To wymaga decyzji. Bez względu na to co chłopaki z baków powiedzą. Kasujemy wszystkie odsetki, i zadłużenia i zaczynamy wszytko odnowa. Jak się kurcze tak bawili to niech ponoszą konsekwencje, że stracą co nakradli swoja pazernością. System zaczyna pożerać sam siebie. A efekty tego eksperymentu odczuje na własnej skórze.
  Globalna piramida finansowa.
 • @Krzysztof Grzelak 10:15:00
  Nie wiem Po prostu kopiuje link z film górnego tytułu prawy klawisz i kopiuj.
  Międzynarodowy Fundusz Walutowy
 • Pełniejszy obraz sytuacji
  Tu jest przedstawiony tylko fragment tego co z nami chcą zrobić. Przydługi ale świetny film.

  http://www.youtube.com/watch?v=kKVFhZv3pSg&feature=player_embedded


  Najlepszy kawałek z tego filmu 1:57:30- 1:57:57. niepełny cytat "wniosek z tego taki, że rozwija się wewnętrzny terroryzm w USA a najbardziej przyczynia się do tego INTERNET" Fajne Już czekam takiej opini z ust władz Polskich.
  Międzynarodowy Fundusz Walutowy
 • Warto posłuchać
  Warto posłuchać wypowiedzi Elonory Bergman od 40 sekundy
  http://liniamiejska.wp.tv/i,Zapomniana-historia-Wielkiej-Synagogi-Linia-Miejska,mid,1199095,index.html?ticaid=610467#m1199095
  Jakim Żydzi byli Polskimi patriotami. Normalnie odebrało mi mowę.
  Konserwatywni Liberałowie a Narodowcy
 • Nie wiem gdzie to zamieścić ale moje wnioski mogą się sprawdzić
  Zobaczcie ten film
  http://www.youtube.com/embed/4uX7zQ16R8g?rel=0

  Sposób likwidowania władz w Ameryce Południowej przez JudaStany.
  Taki sam jak w Smoleńsku.
  Jeżeli dobrze się połączy fakty. To że teraz Amerykanie pozwalają odkryć że to był zamach i skierują oskarżenia na właściwy sobie kierunku. Polskie wojsko ruszy z ochotą by tępić terrorystów, którzy nic nie zrobili. Ale układanka się zaczyna sklejać. Z wiadomościami, że jesteśmy na celowniku Al...... . Dziwne, że nie Francja czy inny kraj.
  Katyń to mord rytualny !
 • Nie wiem gdzie to zamieścić ale moje wnioski mogą się sprawdzić
  Zobaczcie ten film
  http://www.youtube.com/embed/4uX7zQ16R8g?rel=0

  Sposób likwidowania władz w Ameryce Południowej przez JudaStany.
  Taki sam jak w Smoleńsku.
  Jeżeli dobrze się połączy fakty. To że teraz Amerykanie pozwalają odkryć że to był zamach i skierują oskarżenia na właściwy sobie kierunku. Polskie wojsko ruszy z ochotą by tępić terrorystów, którzy nic nie zrobili. Ale układanka się zaczyna sklejać. Z wiadomościami, że jesteśmy na celowniku Al...... . Dziwne, że nie Francja czy inny kraj.
  Szkoda że nie mogę zrobić tego jako bloger. Bo nie wiem jak.
  UE uczy się na błedach
 • A na youtube tylko to
  http://www.youtube.com/watch?v=VFuNPu0nP68
  Polki grają w Izraelu.
 • Uzupełnienie tematu
  http://www.youtube.com/watch?v=ocbXOmdrJPE&feature=player_embedded
  Katyń to mord rytualny !

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031