Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
27 postów 77 komentarzy

Moje komentarze

 • @Gawronski Rafzen 14:30:03
  Nie do końca rozumiem Pana odpowiedź. Proszę o rozwinięcie. Chciałbym bardzo by wymiana opinii była na pewnym poziomie, a nie inwektywach i epitetach. To tylko rozwala dyskusje i odchodzi się od sedna tematu.
  Katyń to mord rytualny !
 • @Roman 11:53:21
  Co mam podać Panu imię i nazwisko i adres tego Żyda. Próbował udowodnić, że Polka ma żydowskie korzenie by móc wziąć ślub z nią.
  Przepraszam tak głęboko jako Goj nie zostałem dopuszczony do gminy Żydowskiej by dokładnie opisać Panu jak działa gmina Żydowska. Ale wiem na pewno, że pomoc finansowa organizowana jest przez głównego Rabina tak samo dla Żydów w potrzebie. Może Pan coś wie na ten tema, że mnie sprawdza? Oni są naprawdę zamkniętą społecznością. Tu mówię o tych radykałach Żydowskich.
  Po za tym czego uczą się Żydzi a czego my. Przez kogo jest pisana nasza historia a przez kogo Żydów historia do nauki dzieci? Autor artykułu zebrał wiadomości potwierdzające jego tezę i je połączył w jedno. A Pan tylko zadaje pytania mi by udowodnić brak wiedzy w danym zakresie i rzuca epitetami wobec autora artykułu. Nadal brak konstruktywnej krytyki.
  Katyń to mord rytualny !
 • Co robią Żydzi
  Bardzo ciekawe może nie wszystko prawda ale mamy Izrael bis mamy w Europie
  http://www.radiobc.org/Audycje/cpjjn.2013-02-01.190054.mp3

  http://www.youtube.com/watch?v=3uDDlynv--o&feature=player_embedded
  Katyń to mord rytualny !
 • @Roman 09:31:45
  Panie Romanie. Osiągnął Pan szczyt konstruktywnej krytyki.
  Stosowanej przez większość co nie posiada argumentów przeciw. Czyli zakrzyczeć epitetami.
  Nie uznaje tego typu konwersacji, ale w tym momencie Pan mnie sprowokował. Jak ty ch...... możesz obrażać innych tylko dla obrażania bez przedstawienia konkretnych argumentów przeciw. Sam top się w swojej gnojówce i grafomani, bo nie jesteś lepszy od tego co napisał ten artykuł. Nie masz ch....... pojęcia co to jest wymiana myśli i subiektywnych ocen między różnymi osobami o różnych poglądach. Ale byś ch........ czegoś się nauczył z tego mojego wpisu. To jest konstruktywna krytyka.
  "Sugerowanie mordu rytualnego jest wielce naciąganą teorią w tym tekście i zahacza o śmieszność. Gdyż mord rytualny jest związanym z ofiarą dla bóstwa. Inaczej mówiąc dla istoty boskiej. Zaś komunizm był ideologią, której celem było niszczenie warstw społecznych, które były podstawą obecnego systemu społecznego. W celu stworzenia nowego społeczeństwa. Co obecnie dziej się w Europie przez niszczenie rodziny i katolików. A wszystko ma źródło w Eugenice. Ale patrząc na Żydów ortodoksyjnych nie daje pewności, czy za tym nie stoją. Gdyż narzucają na dziwne prawa i poglądy. Zaś samo stosują wobec siebie swoje wartości jak rodziny wielodzietne. Nawet Żyd po 70 chce jeszcze płodzić dzieci. Jak nie ma na to pieniędzy Gmina Żydowska go wspiera."
  Ale by taką krytykę napisać trzeba coś wiedzieć i myśleć.

  Prośba do admina portalu. Dla podwyższenia jakości dyskusji zwracam się z prośbą o kasowanie wpisów bez konstruktywnej argumentacji a posiadające epitety skierowane do innych osób uczestniczących w dyskusji.
  "Naj­pierw Cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz. " - Mahatma Gandhi
  Katyń to mord rytualny !
 • Dużo tego
  Normalnie nie wiem co powiedzieć.
  Miałem do czynienia z Żydami. Ale to co tu Pan pisze wygląda na sektę.
  Co do Żydów. Dlaczego ich nie lubię.
  - uważają się za Naród wybrany i cała reszta ludzkości to zwierzęta (Jak bym słyszał Hitlera). Czyli za Żydowski nazizm.
  - za to, że żyjąc w moim kraju. Tworzą odrębną strukturę zarządzania z własnym prawem. Coś jak sekta. Tylko ta sekta ma duży wpływ na to co dzieje się w moim kraju. Czyli działają jak pasożyt. Dając wrażenie, że są częścią organizm danego narodu ale tak naprawdę nią nie są. Ale z drugiej strony. Jakby Żydów nie było, kto był by winien tego burdelu w naszym kraju. Sam fakt, że tak mało się przebija Polaków by pisać o obecnych sprawach naprawdę boli. Przykładem jest Dawid Wildstein który nawet nie mówi płynie po Polsku. Ale jest promowany.
  - Żydowski Parlament Europejski to dopiero twór.

  Teraz bajka jaką usłyszałem do Żyda. W Łodzi była sprawa o rytualne morderstwo. Została oskarżona kobieta. Prawnik kazał je przed sądem przygotować jajka do ciasta. Jak było białko z krwią całe jako wyrzucała. W ten sposób sąd uznał ją za niewinną. Sam ten rytuał widziałem Żyda.
  Radykalni Żydzi są takim samy zagrożeniem jak Nazizm. Tyle w temacie.
  Katyń to mord rytualny !
 • Duża prośba do Pana Aleksander Pińskiego
  Niech Pan zostawi Pana Dawida w spokoju. Niech tam Żydzi się bija a Pan niech pisze o ekonomii jak nasz rząd kradnie, albo jak system działa. Bo to co Pan tu zamieszcza nadaje się do brukowca. A nie dla ludzi którzy myślą poważnie o Polsce. Niech Pan wysłucha mojego apelu i ignoruje to co pisze Pan Dawid już nie wspomnę GW.
  Dawid Wildstein do GW: Pocałujcie mnie gdzieś!
 • @pink panther 14:16:32
  Dzięki za fakt historyczny. To zdarzenie, artykuł i te komentarze pod artykułem. Są świetnym przykładem jak żydzi prowokują nas do kłótni. My się kłócimy- czy jesteśmy tolerancyjni a oni robią swoje. Dlatego takich ludzi trzeba izolować i ignorować. Po prostu nie czytać jego wypocin. Bo ten Pan jest za swoim narodem Izraelski a nie za Polskim. Zaprząta nasz czas i umysł pierdołami i kłamstwami. Tak jaki nasze media mają tematy np."Matka Madzi" w ten czas jak nasz rząd sprzedaje kraj po cichu.
  "Międzywojenni Żydzi to była skorumpowana sitwa zdegenerowanych karierowiczów"
 • @t-rex 09:53:53
  Super tekst. Władza trzyma za mordę naród dzięki Urzędom, Policji i Wojsku.
  Jak tam od podstaw zmieni się myślenie to jest szansa, że wyjdziemy na prostą.
  Polacy sobie dadzą rade, ale jak nie będzie urzędów co wykańczają naszą przedsiębiorczość.
  Nasz naród był w klatce trzymany przez jednego zbira. I żył bajką, że tam po za klatką jest super wolność itd. Ale tak naprawdę jeden zbir oddał nas drugiemu łotrzykowi i ten nas do klatki swoje wsadził. I tak przez chwile w latach 90tych poczuliśmy smak wolności. A potem nowa klatka. Jeszcze lepsza bo potrzeba było 20 lat by się zorientować Narodowi, że się w niej jest. Mamy szanse powtórzyć Solidarność. Ale oni mają kasę i wiedzę o nas. A my o nich nic tak naprawdę nie wiemy.
  Jedynie mamy domysły kto tu miesza. Co gorsza prowadzi to do paranoi pod tytułem każdy to żyd kto ma styczność z władzą lub z mediami. A ten artykuł Pana Dawida jest tego rodzaju mieszaniem ludziom w głowach. Dlatego jestem za bojkotowaniem tej osoby. Dlatego trzeb się organizować i bojkotować wszelkie działania kierująca nas w kierunku paranoi i innych negatywnych emocji. Jak wyjechałem z Polski. Uspokoiłem się i zaczęłam widzieć nasz kraj i Naród w innym świetle. Jak odwiedzam Polske odrazu rzuca mi się w oczy nerwowość ludzi i pędzeniem za pieniądzem, które już się objawia w każdym aspekcje funkcjonowania Polaka.
  Dużo się to nauczyłem o ukrytym nacjonalizmie. Jak można inną nacje blokować w swoim kraju. Ale jak żyjesz w kraju w którym mówią, że to jest twój kraj trudno przyjąć do świadomości, że istnieje ukrytym nacjonalizmie nacji która ma w swoim posiadaniu prawo i władze.
  "Międzywojenni Żydzi to była skorumpowana sitwa zdegenerowanych karierowiczów"
 • Ale tu pyskownia się zrobiła
  Proponuje zobaczyć co Ziemkiewicz powiedział
  http://www.youtube.com/watch?v=GopY7xOfCs0
  A potem samemu wyciągnąć konstruktywne wnioski.
  Co do Dawid Wildstein - Ciągle nie usłyszałem od niego odpowiedzi na proste pytanie - Czy jak będzie konflikt interesów Polski i Izraela po której stronie Pan Panie Dawidzie stanie?
  Sam fakt, że jest on dopuszczany by pisać o sprawach Polski i o Polakach już mi ciśnienie podnosi. Co w tym kraju nie ma już Polaków, że Żydzi muszą o nas pisać. Ignorować wszytko co pisze. Wnoszę postulat.
  Słuchałem na audiobooku "Polactwo". I mnie to nie obraża. Gdyż naród Polski został pozbawiony tych ludzi co stworzyli II Rzeczpospolitą, którzy tworzyli Endecje. Sama charakterystyka rodziny moje mówi do czego był dostęp by osiągnąć jakiś sukces. Mój pradziadek był biznesmenem, jego brat księdzem a drugi brat oficerem. Wszyscy zginęli w II wojnie światowej. Zaś dziadka NKWD w latach 50-tych zmasakrowała tak, że zapomniał o wartościach ojców.
  Zaś prapradziadem był nauczycielem, czyli uboga szlachta. Poczytajcie Lalkę Prusa, przecież on opisywała jak wygląda społeczeństwo tamtych czasów.
  W "Polactwie" cenie konstruktywną krytykę i uważam, że plucie na tą książkę jest co najmniej zakłamywaniem rzeczywistości. Nawet w tej Polsce potrafiono mi wypomnieć moje szlacheckie pochodzenie. Jak próbowałem lemingowi przetłumaczyć, że jako Polacy powinniśmy się wspierać, a nie lizać tyłki managerom z zachodu. Samo mogę nazwać się "Polactwem", gdyż we mnie zostało jakieś 20% tego czym byli moi dziadowie. Jak sposób zachowania, obyczaje i wartości. By zmienić siebie trzeb patrzeć na siebie krytycznie.
  Ale szlak mnie trafia jak jakiś Żyd co nie mówi poprawnie po Polsku wścieka się jak ktoś powiedział prawdę historyczną.
  Do autora artykułu. Jak wszyscy tak od dawna robili to dziwisz się Endekom że gonili Żydów. Anglicy wysłali Żydów do Palestyny by pozbyć się problemu. W Rosji Carskiej Żyd mógł się osiedlić tylko w byłe części Polski. W okresie międzywojennym ruchy nacjonalistyczne były modne w całej Europie. I do tej pory są w silnych Państwach jak w Niemczech. W naszym kraju mamy różne wyznania, ale tylko wyzanie Mojżeszowe uważa sie za odrębny naród, który dba o swoje interesy jak naród i tak samo jest nacionalistyczny. Żyd nie nazwie Cię człowiekiem ani bratem ani Polakiem tylko Gojem. Każdy kto nie Żyd to Goj dla Żyda.
  Ale oni mogą być nacionalistami a my nie. To jak być nosicielem pasożyta. Mówię tu o Polsce.
  "Międzywojenni Żydzi to była skorumpowana sitwa zdegenerowanych karierowiczów"
 • @Frezja 08:04:39
  Nic dodać nic ująć. Jest to biznes pod nazwą fundacja. Co przeciętnemu człowiekowi miesza w głowie, gdyż fundacje wiąże z działaniami charytatywnymi. I naprawdę super biznes. Normalnie sam diabeł musiał go natchnąć.
  Bzdury na temat Owsiaka
 • Za i przeciw
  Tak rozmawiałem z żoną na temat Orkiestry. Żona jest za bo pomaga.
  Za
  - sprzęt kupiony przez orkiestrę ratuje życie lub pomaga w leczeniu.

  Przeciw lub co najmniej dziwne:
  - wsparcie Państwa , instytucji państwowych które nie wypełniają swoich obowiązków w obszarze Służby Zdrowia
  - impreza
  - hasło :"Róbta co chceta"
  - koncepcja biznesowa

  Od samego początku mam do Orkiestry mieszane uczucia.
  Orkiestra wyręcza Państwo z jego obowiązków. To tak jak dodatkowy podatek. Żadna inna fundacja nie ma takiego wsparcia medialnego jak Orkiestra w TVP. Czyli z naszych podatków. Mam uczucie jakby to była pralnia pieniędzy, ale nie mam na to dowodów.
  Pod względem manipulacji społeczeństwem została Orkiestra zaplanowana super. No bo, co odmówisz pomocy dla dziecka.
  Już nie wiem kto napisał, że ta impreza zastępuje 1 maja za czasów PRL.
  Ogólnie kłóci się mi cała koncepcja z moją moralnością. Widzę to tak. Wezme od was pieniądze. 50% z tego zostawię sobie a za resztę kupie sprzęt do jakiegoś szpitala. Jestem super prawda bo troszczę się o dzieci. Może sprzęt będzie używany może nie.
  Dlaczego np. Owsiak nie zbierze kasy na Centrum Matki i Dziecka i da te pieniądze na jego zadłużenie? Albo opłaci zabiegi które NFZ nie chce opłacić? I doszedłem do wniosku, że jesteśmy dojeni po to by jakaś firma mogła sprzedać sprzęt medyczny który szpital by nie kupił. A za resztę ktoś sobie żyje w luksusie. Co by nie powiedzieć chłop ma głowę do interesów. Mam taką nadzieje, że chłopakowi kończą się pomysły na kupowanie sprzętu.
  Bzdury na temat Owsiaka
 • @Prezydent RzBiK 10:35:52
  Mieszkam w UK. Istniej tu firma oferująca karty kredytowe w Polsce. Oprocentowanie 58% rocznie jak dobrze zrozumiałem. To jest dopiero lichwa.
  vanquisbank.co.uk , www.vanquis.pl/
  https://www.vanquis.pl/sites/vanquis.pl/files/Tabela%2020%20grudnia%202012.pdf
  Schwarzcharakter narodowy Polaków
 • @belek 12:36:29
  Jako niejednokrotnie ocenzurowany przez Niezależna.pl wole Nowyekran.pl. Tu przy najmniej nie cenzurują konstruktywnych komentarzy. Niezależna.pl ma korzenie żydowskie i tylko podsyca niezdrowe podniecenie narodu nie poruszając tematów tak ważnych jak tu się porusza. Tam głównie tylko o Tusku i o Smoleńsku. A tu mowa jest o naszym życiu codziennym. Jak Węgierska WSI się nawróciła to nasza też może. Powodzenia Nowyekranie.pl
  Schwarzcharakter narodowy Polaków

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031