Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
27 postów 77 komentarzy

Polska jak pionek w grze mocarstw?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy mamy szanse na prawdziwą niepodległość w obecnym świecie?

Świetny wywiad na temat sytuacji Polski i świata i co może z tego wyniknąć. www.youtube.com/watch

Moim zdaniem świetnie tu została odkryta przyczyna aktywizacji organizacji Narodowościowych w Polsce w ostatnich latach.

Jako społeczeństwo jesteśmy jak stado owieczek prowadzone jak chcą rządzący i mocarstwa. Przykładem jest ostatni atak z pedofilami na kościół w czasie negocjacji sprawa podatkowych z kościołem przez  rząd. Ciekawa zbieżność zdarzeń.

Świetne stwierdzenie pada w tym wywiadzie, że my Polacy (Polscy eksperci) mamy tendencje do psycholgowania - czy ktoś nas lubi lub nie lubi? A to jest czysty interes narodowy brany pod uwagę. Myślę, że my jako Polacy powinniśmy się tego nauczyć.

 Trzeba szukać informacji by zobaczyć pełny obraz sytuacji. Trzeba brać pod uwagę, że możemy stracimy niepodległość lub co najmniej będziemy czyimś wasalem (jak jest obecnie). W Polakach ciągle tkwi gen mocarstwa i prawdziwej niepodległości, ale chyba ciągle nie dojrzeliśmy do tego by to osiągnąć znów ten stan. Dlatego mieliśmy Smoleńsk 2010.

KOMENTARZE

 • Wywiad....
  Rzeczywiście ciekawy...
  Niemniej z niedosytem konkretnych informacji...

  USA traci hegemonię w wyniku wzrostu potęgi Chin , który to wzrost zafundowały im właśnie Stany Zjednoczone lub, cynicznie, banksterzy rządzący Waszyngtonem...
  Podwójni, potrójni agenci....Zapętlowani...
  Czy Polacy coś wybierają czy są wybierani na coś?

  W całym tym wielosłowiu ani słowa o INDIACH, które są jedynym demograficznym zorganizowanym bytem zdolnym do pohamowania zapędów Państwa Środka, o ile takie są, aby podbić rasę "białych".

  Moim zdaniem, nie ma co liczyć , że Polska jest figurą w tych szachach . Raczej widzę to jako warcaby i to Watykan gra polskimi pionkami . Taka jest POLSKA RACJA STANU.
  Choć Krzysztof Wojtas ma nadzieję , że jest inaczej. I chciałbym , aby miał rację...  Pytanie do gospodarza bloga, który napisał "...Trzeba brać pod uwagę, że możemy stracimy niepodległość lub co najmniej będziemy czyimś wasalem (jak jest obecnie)...":
  Jak można stracić coś , czego , według powyższej konstatacji,
  się nie ma ???

  X X X

  Zapraszam http://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/
 • @zbigniew1108 17:49:54
  Zbigniew masz racje, że moja konstatacja jest za dużym skrótem. Nie mamy wolności, ale mamy niepodległość jeszcze. Gdyż jeszcze obce wojska nie kręcą się po naszych ulicach. A może trzeba powiedzieć mamy wolność a nie mamy niepodległości w tym momencie. Można się pogubić. Nie mamy niepodległości bo nie czujemy się jak we własnym kraju. Mamy wolność, gdyż możemy wyjechać z tego kraju by lepiej żyć.
  Niech każdy osądzi to według własnego rozeznania - czy jeszcze mamy wolność, czy mamy niepodległość?
  Z drugiej strony wielu ciągle wierzy, że w 89 odzyskaliśmy niepodległość, a nie zmieniliśmy Pana. Który nas wykorzystał i teraz odda Rosji i Niemcom bez mrugnięcia okiem.
  Sprawa referendum o 6-latkach mówi całą prawdę o stanie naszej demokracji. Żal mi tych dzieci z wiosek.
 • @zbigniew1108 17:49:54
  Co do Indii. Indie należą do Brytyjska Wspólnota Narodów http://pl.wikipedia.org/wiki/Wsp%C3%B3lnota_Narod%C3%B3w.
  To już wiele mówi.
  Pół godziny nie można omówić wszystkich zmiennych i krajów. Dla mnie tu omówiono większość tematów związanych z naszym krajem. Co mnie najbardziej interesuje.
 • @Tenbez 23:10:57
  Policja niemiecka całkiem jawnie aresztuje ludzi przy granicy z niemcami, tj. na naszym terenie.

  W zasadzie co do tego wojska - podobno Skrzypczak tak ustawia przetarg, żeby niemieckie okręty spełniały wymagania... - zobacz u mnie wpis.

  Ponadto - niemiecka firma "zabezpieczyła" i przeniosła serwery z wrażliwymi danymi min. pesel...

  A ponadto polecam:

  http://werwolfcompl.blogspot.com/


  Pozdrawiam
 • @Maciej Piotr Synak 23:43:36
  Widzisz. Jak mało wiem. A co mówić o takim zwykłym młodym Polaków który pracuje dla korporacji. Dziękuje za linka.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31